facebook

Астролог склала гороскоп для Зеленського на його “особистий новий рік” (відео)

З квітня 2023-го року роль Зеленського на міжнародній арені лише зростатиме, каже астролог.

В астрології є таке поняття як “особистий новий рік”. І починається він у кожного з нас саме у день нашого народження. Тож в ефірі “Сніданку з 1+1” астролог Ірина Бублій склала персональний гороскоп для Володимира Зеленського на рік.

Наш президент – Водолій, це – люди, які рухають суспільні зміни, вони дуже ефективні кризові менеджери. Для Водоліїв швидкий потік подій, інформації – це їхня стихія, каже астрологічний експерт.

“Якщо розглядати натальну карту Володимира Зеленського, то це – людина-творець і людина-воїн, полководець. Тобто в його житті обов’язково мали б скластися обставини, які дозволили б йому проявити ці риси”, – каже Бублій.

Вона стверджує, що наразі Зеленський знайшов себе, та все ж його долають якісь суперечності, які зберігатимуться до квітня, далі буде легше:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“З квітня роль президента України на міжнародній арені тільки зростатиме, що пов’язано з рухом Плутона… Визнання буде ще більше”.

Для тих, хто хвилюється, щоб очільник держави відпочив, до осені йому навряд чи вдасться це зробити, прогнозує Бублій.

Для президента дуже важливий емоційний комфорт вдома, щоб дружина поділяла його спосіб життя. Попри зайнятість, родинні стосунки стануть дуже важливими для Зеленського. Хороший період для цього – початок року та жовтень 2023-го.

Говорячи про здоров’я президента, астролог порадила йому звернути увагу на загострення та рецидиви хвороб. Йому варто знаходити час для зарядки, а також відволікатися від розмов про політику та війну, каже Бублій.

Раніше таролог Олена Бюн відповіла на запитання, коли Росія може знову масовано атакувати Україну. За її словами, РФ хоче завдати удару по нашій країні у день народження Зеленського, 25 січня: “Подарунок вони йому готують…”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...