Обстріляли загарбники й Комишани, де були поранені троє людей, 25-річна дівчина від отриманих ран померла.
Російська окупаційна армія вкотре обстріляла житлові квартали Херсона та Херсонського району.
Уламками від вибуху російського снаряду у Суворовському районі понівечений автомобіль, у салоні якого були чоловік та жінка. Чоловіка забрала бригада швидкої допомоги, а жінка загинула на місці.
Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.
Зазначається, що загарбники обстріляли й Комишани, де були поранені троє людей, 25-річна дівчина від отриманих ран померла.
“Щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Героїчні херсонські медики вже борються за життя людей, постраждалих через жорстокість російських злочинців у воєнній формі”, – йдеться у повідомленні Херсонської ОВА.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…