facebook

Постраждалі від війни українці можуть отримати 1000 доларів від США: як це зробити

Нью-йоркська благодійна організація в галузі технологічної індустрії 1K оголосила про надання допомоги в 1 тис. доларів українцям, які постраждали від війни. Програма розрахована саме на сім’ї, тому самотня людина не може отримати виплату.

“Проєкт $1K для України – це некомерційний колектив, зосереджений на прямих зв’язках спонсорів у США та в усьому світі для допомоги українським сім’ям, які постраждали від безглуздої та нелюдської війни. Якщо ми зможемо знайти вам спонсора, ви отримаєте гроші безпосередньо на свою банківську картку в гривні”, – йдеться на сайті організації.

Там зазначили: наразі допомогу вже отримали понад 10,5 тис. сімей. Загальна сума становить понад 11 млн доларів.

Що відомо про виплату

Подати заявку на виплату може як будь-яка українська сім’я, що як перебуває в країні, так і виїхала з неї як у якості біженців. Зробити це можна тут.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Якщо буде виділена допомога, кошти будуть надіслані протягом 1 години”, – розповідають в $1K. Водночас вони визнають: іноді для надходження коштів на рахунок може піти кілька днів.

Сама ж допомога – одноразова.

Отримають виплату не всі

Як повідомили в $1K, отримати виплату зможуть не всі охочі. Причина – велика кількість тих, хто її потребує.

“На жаль, ми не можемо гарантувати, що кожен заявник отримає допомогу. Але ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше допомогти багатьом сім’ям”, – зазначили в організації.

Як подати заявку

Подати заявку на виплату можна тут. Для цього потрібно заповнити форму. Вказати потрібно:

реферальну електронна адреса. “E-mail особи, яка направила вас у проєкт $1K Україна. Вкажіть свою електронну пошту, якщо ви посилаєтеся на себе”, – пояснили в організації;

свою електронну адресу;
номер телефону;
ім’я;
прізвище;
номер банківської карти;
дату народження;
місто проживання;
адресу. “Це має бути та сама адреса, яку ви вказали у своєму банку. Вкажіть вулицю, номер квартири та місто”, – розповіли в $1K;
індекс;
місце перебування – у своєму місті в Україні, в іншому місті або за кордоном;
кількість дітей у сім’ї;
кількість дорослих;
сімейне фото – без нього заявка може бути не затверджена;

посилання на особистий Instagram або Facebook;
коротку інформацію про всіх членів сім’ї (імена, вік, рід занять тощо);
чим викликана необхідність отримання допомоги;
на що буде витрачено виплату.
“Не надсилайте форму двічі. Якщо ви продовжите надсилати повідомлення, наша система заблокує вас, і ви не зможете отримати допомогу”, – підкреслили у $1K.

На що можна витрачати виплату

Як розповіли в $1K, жодного переліку товарів чи послуг, на які має бути витрачено виплату, не існує. “Можна використовувати гроші на будь-які потреби. Багато сімей використовують кошти на їжу, одяг, оренду та евакуацію із зони бойових дій”, – пояснили там.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...