facebook

Запальне кохання: британця, який покинув родину заради біженки з України, затримала поліція

Жінка нарікає, що чоловік більше любить своїх дітей, ніж її.

Громадянина Великої Британії Тоні Гарнетта затримала поліція після сварки зі своєю коханою Софією Каркадим. Заради нового кохання чоловік залишив свою партнерку Лорну та двох дітей. Згодом він із Софією також вирішив розірвати стосунки, проте пара помирилась.

Про це пише MailOnline.

У лютому чоловік гучно сварився із Софією, через що сусіди пари викликали поліцію. Чоловіка затримали на 6 годин, проте згодом відпустили.

Причиною суперечки став час, який він проводив зі своїми двома дітьми. Він грав зі своєю шестирічною донькою в онлайн-гру, коли між закоханими почалися крики і лайка. Тоні затримала поліція за порушення громадського порядку. Після повернення Софія та Тоні продовжили спільно мешкати.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Тоні безмежно любить своїх дочок, і Софія зробила все можливе, щоб спробувати зрозуміти це. Але вона молода і хоче мати власних дітей від Тоні. Проте він зробив вазектомію, і це стало причиною нескінченної напруги. Вони не в змозі навіть думати про спільних дітей, оскільки їхні стосунки досить нові, але ця проблема існує завжди. Вони не знають, що робитимуть далі, а той факт, що жоден з них не може працювати, не сприяє цьому”, – розповіли виданню знайомі пари.

ТЧоловік каже, що в них зі Софією постійно сварки через його дітей від першого шлюбу. Жінка нібито звинувачує чоловіка у тому, що він більше любить своїх доньок та приділяє їм увагу. Раніше через сварку з коханим затримували і Софію. Тоді пара розлучилась і жінка повернулась до України, проте Тоні поїхав за нею, щоб повернути кохану до Британії. оні Гаретт розповів журналістам, що він дійсно кричав.

“Так, мене заарештували, але я не зробив нічого поганого. Можливо, я трохи кричав, але не більше”, – каже чоловік.

Чоловік каже, що в них зі Софією постійно сварки через його дітей від першого шлюбу. Жінка нібито звинувачує чоловіка у тому, що він більше любить своїх доньок та приділяє їм увагу. Раніше через сварку з коханим затримували і Софію. Тоді пара розлучилась і жінка повернулась до України, проте Тоні поїхав за нею, щоб повернути кохану до Британії.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...