facebook

Негайно передати Україні винищувачі: Джонсон відреагував на виступ Зеленського

Борис Джонсон: «Потужний і пристрасний заклик» Зеленського має бути почутий

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, після виступу президента України Володимира Зеленського в парламенті Великої Британії, наголосив на необхідності відправлення західних винищувачів українській армії.

«Нічого втрачати й можна отримати все, відправивши літаки прямо зараз», – написав Джонсон у Twitter.

Колишній прем’єр Британії також прокоментував виступ Зеленського. Він заявив, що «потужний і пристрасний заклик» Зеленського має бути почутий.

Зеленський під час виступу в Лондоні також подякував Джонсону, нагадавши, що той продемонстрував «мудрість та характер» на початку повномасштабної війни.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, під час вступу в парламенті Британії Зеленський закликав надати Україні літаки . «Я пишаюся нашими Повітряними силами. І я привіз подарунок від них вам, Британіє. Відкрийте, будь ласка. Я поясню. Це шолом справжнього українського пілота. Він один із найуспішніших наших асів. І він один із наших королів. А на шоломі напис: «Ми маємо свободу. Дайте нам крила, щоб захистити її». Я вірю, що цей символ допоможе нам сформувати нашу наступну коаліцію – коаліцію літаків», – сказав глава України.

Нагадаємо, сьогодні, 8 лютого, президент України Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Великої Британії.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...