facebook

У сільській школі раптово знепритомніла дитина: лікарі рятували її 2 години

На Черкащині, у селищі Драбове-Барятинське, медикам екстреної медичної допомоги довелося 2 години боротися за життя дівчинки, яка раптово знепритомніла, і опинилася на межі життя і смерті, повідомляють у Черкаському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Дівчина знепритомніла, перебуваючи у приміщенні місцевої школи. Першою до місця події прибула бригада екстренки з Драбова. Медики констатували критичний стан у 13-річної пацієнтки. Диспетчер служби скерувала на допомогу ще одну бригаду, яка перебувала у цьому районі, а також реанімаційну бригаду з Черкас.

“Попри зусилля всіх трьох бригад ЕМД, дівчинка перебувала у критичному стані. Пацієнтці була надана потрібна терапія: близько 2-х годин медикам знадобилось, щоб стабілізувати її стан. Опісля дитину доправили до Черкаської обласної дитячої лікарні. На момент прибуття до лікувального закладу її стан продовжував бути загрозливим для життя”, — йдеться в повідомленні Центру.

У медзакладі дитину передали в руки кардіологів та педіатрів. Незабаром стан дівчинки вдалося стабілізувати, загроза її життю минула.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...