Categories: Війна

Загинула, рятуючи бійців: українці просять присвоїти звання Героя України бойовій медикині

На сайті офіційного інтернет-представництва українці зареєстрували петирію “Про присвоєння звання Героя України бойовій медикині Марії Власюк, яка загинула навесні 2022 року. Про це йдеться в тексті петиції.

Марія Власюк служила у складі 80 ОДШб медичної роти евакуаційного відділення. Дівчина загинула на Луганщині, рятуючи життя бійцям.

Звернення про звання Героя України для військової вже підтримала парамедик Юлія Паєвська (Тайра).

“Цю дівчину вбили вороги. Вона загинула виконуючи бойове завдання. Вона захищала поранених, свій народ, тебе особисто…Вона загинула минулою весною. Я добре знала Марійку. І я не буду просити за недостойну людину, ви мене знаєте. Підпишіть петицію про надання Марійці звання Героя України. Це буде справедливо”, – написала Тайра.

Аби Зеленський розглянув дану петицію потрібно зібрати щонаймеше 25 тисяч підписів. Станом на 10 лютого, за три дні зібрано майже 7 тисяч підписів. Підписати петицію можна за посиланням.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

3 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago