Невідомо, яким чином плазун заповз у конструкцію техніки.
У Дарницькому районі Києва рятувальники деблокували з пральної машини живу змію.
Як повідомили в Kyiv Animal Rescue Group, невідомо, яким чином плазун опинився у конструкції пральної машинки. Наразі змії нічого не загрожує.
“На проспекті Бажана з пральної машинки деблоковано змію, яка невідомим чином опинилася у квартирі”, – йдеться в повідомленні.
На кадрах з місця події видно, що змія опинилися в середині конструкції техніки. Рятувальникам довелося розібрати частину панелей машини, щоб деблокувати плазуна.
Зважаючи на розміри змії, це молода особина. Її долею займатимуться зоологи.
Інциденти зі зміями
Влітку минулого року у Бучі Київської області гігантський пітон “окупував” курник. Спроби зловити непроханого гостя успіху не мали.
Згодом стало відомо, що у місті Шостка Сумської області жінка біля сміттєвих баків виявила велику змію і повідомила про свою знахідку в поліцію.
А перед цим у Чернівцях на вул. Пилипа Орлика знайшли величезного пітона. Екзотичну змію виявили випадкові перехожі. Плазун був вже мертвим.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…