Шевченківський суд Львова засудив чоловіка до 5 років тюрми за розбещення сусідської неповнолітньої дівчинки.
Але суд звільнив його від ув’язнення, натомість давши лише 2 роки умовного терміну.
Уродженець Старосамбірського району у серпні 2022 року розбещував сусідську дівчинку. У вироку не вказувалося вік чоловіка та дитини, але згадується що дівчинка є малолітньою, отже їй ще нема 14 років.
Мати дівчинки рзповіла у суді що чоловік часто допомагав їм по господарству. Одного дня у серпні 2022 року він прийшов до них додому, коли матері не було вдома, та вчиняв розпусні дії щодо дівчинки. Про це мати дізналася від сусідки, яка зняла чоловіка на телефон.
У суді підозрюваний визнав провину та попросив не карати суворо. Мати дівчинки також просила суд не призначати тюремного ув’язнення.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…