facebook

Землю накриє потужна магнітна буря: чого чекати українцям

У неділю, 19 лютого, Землю вкриє чергова магнітна буря, викликана спалахами на Сонці. Цього разу збурення магнітного поля нашої планети будуть відчутними протягом трьох днів – до 21 лютого включно.Про це повідомляє Meteoagent.

У повідомленні значиться, що ця буря буде середньої потужності.

Майже одразу після цього із 22 до 28 лютого фіксуватимуться нові збурення магнітного поля, проте вони будуть низькоінтенсивними.

Люди по-різному реагують на магнітні бурі. У деяких дуже погіршується самопочуття і настрій: виникає дратівливість, апатія, слабкість, сонливість або навпаки – безсоння.

У періоди бурі метеозалежним, вагітним, а також літнім людям та тим, хто має хронічні хвороби, варто особливо уважно ставитися до свого здоровʼя. У них в цей час може погіршитися самопочуття.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Метеочутливим людям радять не нехтувати сном, намагатися лягати спати та прокидатися приблизно в один і той самий час.

Також рекомендовано вживати якомога більше сезонних фруктів та овочів. Крім того, треба не забувати пити достатню кількість води.

Так, цей час краще провести у спокої, уникаючи стресових ситуацій та надмірних навантажень – як фізичних, так і емоційних. Слід більше відпочивати, висипатися й гуляти на свіжому повітрі

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...