Аварія сталася дорогою до пункту пропуску.
У Польщі зіткнулися два пасажирські автобуси, якими їхали українці. У результаті ДТП є постраждалі, зокрема, один неповнолітній.
Про це повідомляє тамтешня поліція.
За даними штабу поліції в Жешуві, аварія сталася 26 лютого близько 4:00 на автомагістралі A4. Загалом в автобусах перебувало 12 осіб – громадян України.
Попередні висновки поліцейських свідчать, що водій Renault Master врізався в задню частину Mercedes Sprinter, який їхав перед ним. “Мерседес” врізався в енергоємні бар’єри та перекинувся на бік.
У результаті аварії п’ятьох пасажирів обох автомобілів було ушпиталено до лікарень у Перемишлі та Ярославі. Уточнюється, що це 5 жінок. Їхньому життю нічого не загрожує.
За даними провінційної станції швидкої допомоги у Перемишлі, серед постраждалих є один неповнолітній.
Водії були тверезі. Обидва автобуси рухалися у напрямку пункту пропуску “Корчова – Краківець”.
Хоча причини інциденту ще не оприлюднені, слід зауважити, що у Польщі фіксують погіршення погодних умов – прогнозують зледеніння.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…