Максим Музика приїхав в Америку з України у 1890 році і оселився в Пенсильванії. Він почав працювати на вугільній шахті, щоб заробити гроші та привезти у Сполучені штати свою родину. Міцної статури, понад шести футів висотою, чоловік отримав найнебезпечнішу роботу по закладці динаміту в шахти.
Пропрацювавши рік на шахті, Максим повертається в Україну, щоб привезти в Америку свою сім’ю і дітей, Василя та Марію.
Родина Музик переїхала в околицю West Pullman в Чикаго в надії на краще життя; перед ними відкривалися великі можливості. Діти росли, Василь закінчив середню школу і почав працювати на підприємстві Пульмана. У цей час молодий хлопець зауважив, що похоронні будинки на південній стороні Чикаго використовують горе іммігрантів для особистого збагачення.
Натхненний ідеєю допомагати своїм землякам, Василь у 1913 році поступає на навчання в Mortuary College. Через два роки, 1 квітня 1915-го, він відкриває свій перший похоронний будинок за адресою 2157 West Chicago Avenue в околиці Ukrainian Village.
Його сестра Марія Музика теж вирішила розпочати навчання в школі, щоб стати ліцензованим директором похоронного будинку. Вона отримала посвідчення у 1919 році і стала однією з перших жінок в Чикаго, що керувала бізнесом в похоронній галузі разом зі своїм братом Василем. Сім’я Музик спочатку використовувала для поховань коней та віз, а в 1919 році вони придбали свій перший автомобіль – Каннінгем 1917 року (Cunningham).
5 вересня 1922 року народився перший син Василя, Василь Богдан “Денні” Музика. Коли Денні виріс та завершив чотирьохрічну військову службу у ВПС США, він, по слідах батька та тітки, відправився на навчання у Коледж похоронних та ритуальних послуг (Mortuary College). Денні отримав вчений ступінь у 1947 році і розпочав роботу у сімейному бізнесі зі своїм батьком.
З часом Денні Музика одружився, у нього народилося четверо дітей. Двоє з його дітей – Маргарет М. Музика і Василь Майкл Музика (наймолодший та єдиний син) – вирішили залишитися в сімейному бізнесі. Маргарет закінчила Worsham College of Mortuary Science у 1976 році і почала працювати в Muzyka Funeral Home на Чикаго-авеню.
Незабаром, у 1980 році, родина Музик вирішила відкрити другий похоронний будинок в окрузі Джефферсон Парк на північно-західній стороні Чикаго (5776 West Lawrence Avenue). Тут після закінчення у 1983 році Worsham коледж, з батьком Денні почав працювати представник четвертого покоління Музик в Америці, Майкл Музика.
Майкл народився і виріс в Чикаго. Він завжди хотів бути подібним на свого батька, Василя Богдана “Денні” Музику, який багато допомагав людям, був щедрим і активним в житті української громади.
З 1915 року сімейний бізнес української родини Muzyka & Son Funeral Home допоміг тисячам сімей провести в останню путь своїх рідних та близьких. Вони з гордістю продовжують свої сімейні цінності на основі бездоганного сервісу та роблять усе можливе для сімей, які потребують їхньої допомоги.
Сьогодні Muzyka & Son Funeral Home – це похоронний будинок з українськими традиціями та столітнім досвідом. Українці звертаються сюди по допомогу, тому що знають: Михайло Музика (MICHAEL MUZYKA) та його високопрофесійний персонал подбають про кожного. Вони справжні знавці своєї справи і роблять усе можливе, щоб полегшити біль вашої втрати.
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…