facebook

«Гнида і гниль»: Лорак публічно попросила вибачення, але її зацькували

«Гнида і гниль»: Лорак публічно попросила вибачення, але її зацькували

Українці не стримували себе у висловах на адресу зрадниці

Опальна співачка Ані Лорак вкотре опублікувала «порожній» пост, в якому попросила вибачення у всіх, кому заподіяла біль, в Прощену неділю, проте тільки нарвалася на хейт.

— У цей особливий день я прощаю всіх тих, хто чимось мене образив, а також прошу пробачити тих, кому я заподіяла біль, — написала співачка в Instagram.

І якщо росіяни захоплено сприйняли слова Лорак і почали розхвалювати Кароліну, то українці одразу ж поставили її на місце і написали, що їй немає пробачення після того, як вона зрадила найцінніше — свою батьківщину.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Що пишуть користувачі мережі

— Нехай Бог прощає, а ми, українці, ще довго будемо пам’ятати вашу зраду

—Війна йде. Потрібно не мовчати, а говорити, що творить росія

—Тобі немає прощення. Гнида і гниль

—Зрада – це зрада, як не крути

—Їдь і відкрий свій «Острів» у Маріуполі або в Бучі, заспівай колискову українським дітям на кладовищах, подивися в очі матерям і дружинам

—А чи не пішла б ти до біса зі своїми вибаченнями?

Позиція Ані Лорак щодо війни в Україні
З 24 лютого 2022 року Ані Лорак мовчить про велику війну в Україні. Спочатку вона поїхала за кордон, а пізніше знову повернулася в країну-агресора, де продовжує працювати та виступати.

Українські зірки неодноразово розповідали, що намагалися достукатися до неї, але та наполегливо продовжує грати в мовчанку, щоб не втратити заробіток в РФ.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...