facebook

У “вікно життя” підкинули немовля: залишився сам у перші дні свого життя

Медики дитину назвали Ромчиком і зараз доглядають за ним.

Напередодні до Київського міського центру перинатально та репродуктивної медицини у “вікно життя” поклали немовля у брудних пелюшках, йдеться в ТСН.

Над люлькою Романчика у реанімації замість прізвища мами чи тата – напис “Вікно життя”. Ніхто не знає, хто мама хлопчика, як він народився і коли. “Чесно скажу, зараз уже він не так виглядає, як вчора. Бо це була брудна пелюшка, зверху ще брудна ковдра”, – кажуть у центрі.

До “вікна життя” малюка принесли у перший день весни. “Чуємо дзвоник, реагуємо, прибігає лікар і хто тут ближче, і забираємо в безпечні умови”, – розповідають медики про принцип вікна життя, де батьки потай можуть покласти свою дитини і піти.

Це вже п’ята дитина, яку залишили у вікні життя цього пологового за вісім років. “Хто ця жінка, ми не знаємо. Чесно вам скажу, мене це не цікавить. Дуже вдячні, що вона принесла дитину нам, а не викинула під кущем”, – кажуть медики.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ромчик крихітний, важить два кілограма, хоча народився вчасно. “Доношений, але вважаючи його вагу і зріст можу сказати, що є затримка внутрішньоутробного розвитку”, – каже після огляду завідувачка відділення Олена.

Кілька днів хлопчик ще побуде в реанімації, а як набереться сил – переведуть до будинку малят. “Далі долю будемо облаштовувати разом зі службою у справах дітей і оформляти документи, передавати його далі на етапи усиновлення”, – кажуть в центрі.

Два місяці мама малюка має час, щоб забрати його назад, після перевірок і ДНК-тестів. Але за статистикою ті, хто покинув, за малюками більше не повертаються.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...