facebook

У школі раптово знепритомніли 28 учениць: що сталося

Десятки школярок були госпіталізовані після того, як вони знепритомніли під час використання дошки для спіритичних сеансів у школі, пише ТСН.

Уго Торрес, очільник освітньої установи в Галерасі (Колумбія) заявив, що батьки були поінформовані про те, що дівчатка були доправлені до лікарні, додавши, що вони все ще чекають на новини від лікарів.

“З огляду на зареєстровані випадки, у спільноті було оприлюднено низку коментарів, які замість того, щоб допомогти вирішити ситуацію, спричинили збентеження і створили несприятливе середовище для нашої роботи. Школа чекає на медичні висновки, перш ніж надати оновлену інформацію про інцидент”, — сказав директор.

Торрес також зазначив, що у перших двох госпіталізованих учениць були супутні захворювання.

Керівництво та вчителі школи супроводжували 28 учениць до госпіталю після того, як у дівчаток з’явилися ознаки непритомності, занепокоєння та інших симптомів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Наразі невідомо, коли школа планує опублікувати оновлену інформацію про медичні діагнози учнів. Крім того, місцева влада поки не підтвердила, чи ведеться поліцейське розслідування.

“Ми повинні якнайшвидше з’ясовувати, що відбувається в школі, тому що діти не можуть продовжувати вчитися в такій ситуації. Вони завжди добре снідають і не можна сказати, що те, що відбувається, пов’язане з нестачею їжі”, — сказала одна із матерів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...