facebook

Смерть 14-річної українки в Британії: з’явилися висновки експертиз

Доказів насильницької смерті чи втручання третіх осіб у цю смерть не знайдено.

Поліція розкрила висновки експертиз стосовно смерті 14-річної українки Альбіни Євко, тіло якої знайшли на пляжі у Великій Британії. Зазначається, що смерть дівчини-підлітка не викликала підозр у поліції.

Про це повідомляє The Guardian.

За даними видання, слідство отримало результати експертиз. За попередніми висновками, смерть дівчинки не була насильницькою.

14-річну Альбіну знайшли непритомною на пляжі Доліш після того, як рідні повідомили про її зникнення. Дівчинку доправили вертольотом до лікарні, але вона померла.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Після патологоанатомічного дослідження поліція Девона і Корнуолла заявила, що може підтвердити відсутність причетності третіх осіб до смерті Альбіни. Ця смерть не викликає підозр”, – пише видання.

Як повідомила інспекторка Беккі Девіс, у межах розслідування поліція перевірила камери відеонагляду, телефон дівчинки, а також провела низку експертиз. Доказів насильницької смерті чи втручання третіх осіб у цю смерть не виявлено.

Зазначається, що Альбіна приїхала з матір’ю Інною Євко до Великої Британії після повномасштабного російського вторгнення. Як зазначила інспекторка, дівчинка “дуже добре влаштувалася у Великій Британії після переїзду з України, їй подобалося жити біля моря та бути частиною нової сім’ї”.

“Вона знайшла гарних друзів, як українців, так і британців, їй подобалося навчатися, і місцеві добре з нею поводилися. Ми повідомили найближчих родичів Альбіни про висновки експертизи та просимо поважати їхню конфіденційність у такий важкий час”, – зазначила Девіс.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...