facebook

Коли в Україну увірветься справжнє весняне тепло

Погода в Україні на початку березня не дуже радує теплом та сонячною погодою. І в деяких областях зима ніяк не хоче йти – ночами все ще є мороз, а вдень продовжує засипати мокрим снігом та снігом із дощем. Проте до тепла залишилися лічені дні, пише Styler.

Коли в Україні потеплішає
За даними синоптиків, потужне потепління прийде вже наступного тижня. Нічні морози швидко зміняться на плюсову температуру, а до середини березня варто очікувати на підвищення температури повітря вдень до +12 +14 градусів.

“У вівторок тепла в Україні побільшає, у західних областях можливо до +15 +17 градусів. Хто сьогодні замерз і кого засмутив сніг, потерпіть, завтра-післязавтра буде краще”, – пообіцяла українцям синоптик Наталка Діденко.

Потепління після 11-12 березня раніше обіцяв народний синоптик Станіслав Щедрін. Він спрогнозував підвищення температури до +13+15 градусів, подекуди до +17 градусів. Але разом із потеплінням в Україну також прийдуть дощі та навіть грози.

Синоптик Ігор Кибальчич прогнозує, що з середи в Україну прийдуть атмосферні фронти та циклони, які принесуть дощі до Лівобережної частини країни, а у західних областях можливі сніг та мокрий сніг.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До кінця другої декади березня прийде антициклон – він принесе невелике зниження температури у Правобережній частині України та суху погоду.

За даними Кибальчича, вже з 14 березня денна температура почне підніматися до +8+14 градусів, у західній частині – до +17 градусів. Ближче до кінця тижня очікується похолодання у північних та західних областях. Можливий мокрий сніг з дощем.

На наступні вихідні в Україні знову буде холодно, від +2 до +8 градусів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...