Він вимагав 9 000 доларів
На хабарі затримали заступника начальника одного з управлінь Міністерства оборони України.
Як повідомляє Державне бюро розслідувань, 60-річний полковник домовився з українцем призовного віку про оформлення документів про зняття з військового обліку за гроші. Відомо, що посадовець вимагав 9 000 доларів. Його затримали після передачі документів та одержання коштів.
У ході обшуків, проведених за місцем мешкання посадовця, вилучили документи та військові квитки третіх осіб, виписки з медичних карт, аркуші з печатками військових частин рф, зброю та грошові кошти.
Досудове розслідування триває. Затриманому повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу, – йдеться в повідомленні ДБР.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…