Categories: Україна

Костюм українки вперше переміг на конкурсі «Міс Всесвіт»

Костюм українки Вікторії Апанасенко «Воїн світла» став переможцем онлайн-голосування у конкурсі костюмів «Міс Всесвіт».

Вбрання стало найкращим національним костюмом на конкурсі. Про це повідомили «Miss Universe Ukraine» у Facebook і Вікторія Апапасенко в Instagram.

«Костюм «Воїн світла» символізує боротьбу нашої нації з пітьмою та оберігає нас, наче войовничий Архангел Михаїл, що захищає Україну з мечем. Тіло Вікторії в обладунках, але водночас вона несе світло через темряву, що прийшла на наші землі з агресором», – повідомляють на сторінці «Miss Universe Ukraine».

Вперше за історію конкурсу «Міс Всесвіт» українка виграла перше місце з 86 країн за найкращий національний костюм, наголосила сама Апанасенко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Я перемогла в номінації за найкращий національний костюм і присвячую цю нагороду кожному українцю, кожному воїну світла, який воює зараз за майбутнє України», – заявила модель.

Вікторія Апанасенко родом із Чернігова. Представляла Україну на міжнародному конкурсі «Міс Всесвіт»-2022 у костюмі «Воїн світла» в Новому Орлеані (США).

Торік Вікторія Апанасенко отримала титул «Міс Україна Всесвіт-2022».

Над вбранням Вікторії працювала українська художниця по костюмах Леся Патока.

Христина

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

3 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago