Categories: Кримінал

Заробіток на крові: столичний підприємець постачав бійцям неякісні бронежилети

Директору компанії вже повідомили про підозру.

Підприємець цинічно знехтував безпекою українських бійців та організував постачання у військову частину 350 неякісних бронежилетів. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

Директор одного з підприємств Київської області у травні 2022 року уклав договір на постачання 350 бронежилетів. Ці бронежилети мали відповідати 4-му класу захисту. Проте експерти встановили, що вони не відповідають вимогам ДСТУ.

У БЕБ заявили:

Переслідуючи корисливий мотив, директор товариства своїми діями нехтував безпекою життя і здоров’ям військовослужбовців та здійснив постачання військовій частині недоброякісних бронежилетів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Таким чином підприємцю вдалося отримати 5,9 млн бюджетних коштів. Справу розслідують детективи Бюро економічної безпеки за оперативного супроводження Служби безпеки та під керівництвом прокурорів Офісу генпрокурора.

Христина

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago