facebook

Українські біженці у Польщі розповіли про свої плани на майбутнє. Вони відчутно змінилися

Чому так?

Дослідження міграційної платформи EWL показало, що майже половина українських біженців (45%) планує залишитись у Польщі на рік чи кілька років після закінчення повномасштабної війни з росією.

При цьому у березні минулого року про таке бажання заявив лише 31% українців у Польщі.

Водночас частка тих, хто хоче залишитись у цій країні на постійне проживання, зменшилась на 1 процентний пункт і зараз становить 6%.

Приблизно третина (32%) респондентів хоче якнайшвидше повернутися до України, а 16% поки що не знають про свої плани щодо повернення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як вважають автори дослідження, великий відсоток охочих залишитись став результатом роботи польського суспільства, роботодавців та органів влади, які впоралися з прийняттям, адаптацією законодавства та професійною активізацією біженців з України.

Більшість біженців, а саме 84% знайшли роботу, влаштували дітей у садки та школи, відкрили свій бізнес і здобувають у Польщі освіту. Дехто вже створив сім’ю, деяким нікуди їхати через розбомблені будинки. Тому перед ними постане вибір – повертатися в Україну або продовжувати життя у Польщі, – зазначив директор департаменту міжнародної рекрутації EWL Марцін Колодзейчик.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...