Categories: Світ

У Москві чоловіка заарештували за картинки в телефоні, які “дискредитують армію РФ”: його здав попутник у метро

Один із пасажирів підглянув у телефоні чоловіка картинки, які “дискредитують російську армію”, і викликав поліцію.

У Москві пасажира метро заарештували на 14 діб за картинки телефону, які “дискредитують армію РФ”. Скаргу на чоловіка написав інший пасажир, який підглядав у його телефон.

Про це повідомляє “Нова газета. Європа”.

40-річного Юрія Самойлова затримали вранці 17 березня просто у метро. Один із пасажирів підглянув у телефоні чоловіка картинки, які “дискредитують російську армію”, і викликав поліцію. За кілька станцій до Самойлова підійшли поліцай та затримали.

Чоловіка заарештували на два тижні за статтею “про поширення екстремістських матеріалів”. У спец приймачі заарештованому дозволили зателефонувати матері та розповісти про подію. Так його родичі дізналися про арешт.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Який зміст мав “картинки, що дискредитують російську армію”, — невідомо.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago