Няш-Мяш перевірить «Славу Україні!» на екстремізм

Так званий прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська заявила, що її відомство проведе перевірку мовлення української радіостанції на територію півострова.

Про це повідомляють «Крим.Реалії».

«У даний час у прокуратурі поки немає інформації про те, що в Криму є якісь радіохвилі, радіосигнали, які носять в собі ознаки екстремізму. Тому в даний час офіційної такою інформацією ми не володіємо», – сказалпа Поклонська.

«Але ми готуємо доручення – промоніторити ситуацію в цьому напрямку, і якщо будуть встановлені певні обставини, визначені факти, то буде проведена перевірка наявності в цих трансляціях ознак екстремізму та вжито всіх заходів реагування для того, щоб технічними засобами заблокувати дане мовлення», – додала вона.

Нагадаємо, 26 травня прес-служба Херсонської ОДА повідомила про запуск українського радіосигналу на територію Криму.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За інформацією прес-служби, на території АР Крим українське радіо мовить на частоті 101.4 FM. Крім того, українська радіохвиля на радіоприймачах підписана знаковим для всіх українців патріотичним гаслом «Слава Україні!».

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago