У Німеччині працівниця фінінспекції знищила документи про переказ 20 млн євро від “Газпрому”

У Німеччині розгорається скандал навколо фонду “Захист клімату та екології”, який був створений для обходження санкцій США компаніями, які будували російський газопровід “Північний потік-2”.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на публікацію видання Bild.

Відомо, що фонд було засновано два роки тому, ініціатором цього була прем’єр-міністер землі Мекленбург-Передня Померанія Мануели Швезіг. Незважаючи на те, що після вторгнення Росії в Україну газопровід “Північний потік-2” було заморожено, фонд працює і сьогодні.

Попередньо, фонд має бути ліквідовано у травні 2023 року.

Однак нещодавно стало відомо, що податкова декларація фонду за 2022 рік зникла. А ось 3 березня голова податкової служби Уве Ольшевський зізнався, що декларацію у каміні спалила місцева працівниця фінансової інспекції.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Пізніше виявилось, що було знищено не одну податкову декларацію фонду, а три. Вони стосуються пожертвування на суму 20 мільйонів євро від кремлівської групи “Газпром”.

При цьому – не відомо, які саме документи було знищено. За словами працівниці, товщина знищених тек була близько одного сантиметра.

Христина

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago