Categories: Україна

Виплати військовим повернуть? Рада виділила 500 мільярдів на армію

В Україні 21 березня ухвалили рекордний державний бюджет, більшість коштів якого спрямують на оборонний сектор. Відтак, Верховна Рада прийняла законопроєкт про виділення 537 мільярдів гривень на нацбезпеку та оборону.

Про це йдеться у законопроєкті про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” щодо забезпечення видатками сектору безпеки і оборони.

Верховна Рада ухвалила зміни до державного бюджету, що відбулося вперше в історії, а також вперше виділила рекордну суму на оборону: 518 млрд на безпеку та оборону, а також 19 млрд на Резервний Фонд. Підтримали законопроєкт 325 депутатів.

У законі передбачено, що видатки державного бюджету збільшуються на 537,2 млрд гривень, з яких 96,5% підуть на сектор національної безпеки.

Тепер закон повинен підписати президент Зеленський, тоді як розподілом коштів, зокрема на зарплати й доплати українським військовим, має зайнятися уряд. Тобто, найімовірніше, бійцям Сил оборони поновлять виплати додаткової винагороди.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Христина

Recent Posts

СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США та України через «хакнуті» Wi-Fi роутери

Служба безпеки спільно з ФБР, контррозвідувальними органами Республіки Польща та правоохоронними органами ЄС провела скоординовану…

14 години ago

Бути військовим – честь і повага!

Бути військовим – честь і повага! Військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» на зустрічі…

2 тижні ago

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за слова.

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за…

2 тижні ago

«Як окупанти перекроїли освітні процеси на захоплених територіях — показуємо на прикладі технікума в Бердянську»

Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…

2 тижні ago

Не фантастика, а реальність: 7 корпус ДШВ – перший у Силах оборони тестує екзоскелети

Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…

2 тижні ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

4 тижні ago