facebook

Через ордер на арешт путіна в росії можуть початися протести, – Подоляк

Рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі створює найкращу основу для потенційних протестних рухів в Росії, оскільки показує росіянам, що Володимир Путін – не та людина, з якою будуть вести переговори, вважає радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

В інтерв’ю УНІАН Подоляк зазначив, що ордер на арешт російського президента робить протест проти нього і його оточення легітимним.

“Рішення Міжнародного кримінального суду, грубо кажучи, означає, що глобальні політичні еліти ухвалили для себе принципове рішення – не вважати Путіна легітимним. Так, на внутрішньому ринку він ще контролює ситуацію, контролює Росію. Але з юридичної точки зору він вже нікчемний. Відповідно до нього можна застосовувати інші нормативи. І міжнародна спільнота побічно каже громадянам Російської Федерації, що якщо вони зі зброєю в руках будуть знищувати представників путінського оточення, жорстко з ними обходитися, це буде сприйматися не те щоб позитивно, але легітимно”, – говорить Подоляк.

Радник глави ОПУ зазначає, що ордер на арешт “акцентує на різкому ослабленні легітимності Путіна на міжнародних ринках”. Він упевнений, що в Росії це “поступово почне реалізовуватися в протестні рухи”.

“Грубо кажучи, всім потенційним опонентам, представникам протесту, партизанським рухам в Росії, ніби сказано – Путін не є людиною, яка може приїхати за стіл переговорів і з кимось про щось говорити. Відповідно, ви можете робити в Росії будь-які кроки, спрямовані на прискорення трансформації політичної системи для того, щоб повернути Росію в рамки міжнародного права”, – додає Подоляк.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...