facebook

В Італії 10 російських олігархів намагаються скасувати арешт на своє майно: Corriere озвучила імена

Адвокати 10 російських олігархів, ймовірне майно яких було конфісковано в Італії, звернулися до суду. Серед них – Андрій Мельниченко, Олексій Мордашов та Алішер Усманов.

Про це йдеться в матеріалі італійської газети Corriere della Sera. Серед іншого, мовиться про позов між Італією та мільярдером Олексієм Мордашовим, якого Forbes раніше називав найбагатшим у Росії з його сімейними в 29,1 млрд євро.

Мордашов оскаржив “арешт” яхти Lady M. біля Сан-Ремо. Вартість 60-метрової яхти – 65 млн євро. Як зазначається, вона належить його дружині Марині.

Подібною до справи Мордашова є ситуація з олігархом Андрієм Мельниченком. Його Sailing Yacht A, найбільша вітрильна яхта в світі довжиною 143 метри і вартістю 450 млн євро, заблокована в Трієсті.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Вона належить не Мельниченку, а трасту, керованому незалежною довіреною особою. Є було клопотання про відкладення, але наступне засідання ще не призначено”, – сказав від імені олігарха юрист компанії-власника яхти.

Також серед тих, хто подав до суду – олігарх та “прихильник Путіна” Алішер Усманов. Усі його активи на Коста Смеральда (центр елітного туризму в Італії) були заморожені, включаючи віллу Са Піантеса та яхту “Ділбар”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...