Водійку та пасажирів врятували працівники ДСНС.
У місті Старий Самбір Львівської області ввечері, 27 березня, посеред річки застряг автомобіль із трьома жінками та 3-річною дитиною. Водійка намагалась на машині переплисти річку.
Про це повідомили у ДСНС України.
Інцидент стався 27 березня о 21:33. Жінки на автомобілі намагались переплисти річку Яблунька та застрягли. На місце події викликали рятувальників.
“Як з’ясувалось, через значний підйом рівня води в річці автомобіль опинився у водяній пастці. В салоні авто знаходились троє жінок та 3-річна дитина. Надзвичайники визволили людей з авто перенесли їх на берег. Внаслідок події ніхто не постраждав”, – йдеться у повідомленні.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…