Categories: Війна

Дуже хочуть переговорів: Данілов про новий виток ядерного шантажу РФ

Москва прагне якнайшвидше вийти на переговори та використовує для цього всі наявні засоби, в тому числі ядерний шантаж.

Заяви російського міністра оборони Сергія Шойгу про те, що Росія передала Білорусі комплекси “Іскандер-М”, які можуть нести ядерні заряди, є блефом.

Таку думку висловив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов під час дискусії “Україна перед обличчям зовнішніх викликів”, повідомляє Укрінформ.

“Що стосується ядерної зброї — чистий блеф Російської Федерації. У них є велике бажання якомога швидше вийти на перемовини і за нашими спинами домовлятися, щоб з ними сіли за стіл переговорів”, – зазначив він.

Він заявив, що Москва прагне якнайшвидше вийти на переговори та використовує для цього всі наявні засоби, в тому числі ядерний шантаж.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Якщо Росія поставить саме боєголовки, тому що зараз там є засоби донесення, як сказав міністр оборони Російської Федерації, “Іскандер-М”, я можу сказати, що вони будуть і надалі пробувати нагнітати цю ситуацію”, – заявив секретар РНБО.

Данілов додав, що дуже важливими будуть результати візиту до Пекіна президента Франції Емануеля Макрона.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago