facebook

Бажаю Божої благодаті! Душевні листівки та привітання з Великоднем

До Пасхи у християн східного обряду залишилися лічені години. У святковій метушні важливо не забути привітати важливих людей, які зараз не поряд.

“Апостроф” зібрав листівки та привітання з Великоднем.

Христос Воскрес! Бажаю добра, процвітання та всіх благ. Нехай у душі панує тепло та спокій, над головою буде мирне небо, а поряд — рідні та друзі. Нехай благословенне свято принесе у вашу родину розуміння, гармонію та радість. Нехай усі сумніви, жалі та образи залишать вас назавжди, а залишиться лише щастя та любов!

Вітаю з Великоднем! У Світле Христове Воскресіння бажаю вірити, мріяти, сподіватися! Живіть із любов’ю в серці, цінуйте кожен момент свого життя та прислухайтесь до поклику серця. Нехай Господь захистить вас від бід та негоди! Нехай світле свято принесе благодать, спокій та щастя!

Христос Воскрес! Бажаємо вам Божої благодаті на кожен новий день. Нехай благословення зійде на вашу сім’ю, а Господь дарує міцне здоров’я і довге активне життя, сповнене радісних подій. Нехай поряд по життю будуть лише вірні, добрі та чуйні люди. Нехай береже вас Господь і відводить усі біди та неприємності від вашого дому!

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

***

Зі світлим святом Великодня! Нехай ангел-охоронець захистить від негараздів, а благодать Божа сповнить ваші серця!

Христос Воскрес! Бажаю весняного тепла у серці, процвітання, миру та благоденства.

***

З Великоднем! Бажаю Божого благословення на все життя.

Вітаємо з Великоднем! Нехай у вашому серці завжди живе кохання, а доля буде прихильною!

***

Христос Воскрес! Нехай цієї Світлої Неділі у вашому домі оселиться радість, любов і спокій.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...