facebook

“Жахливий снігопад пре в цю область України, крижана гроза хлине на цей регіон”: синоптики про сніг

Синоптики застерегли українців від необдуманих кроків, адже попереду різка зміна погоди. Варто очікувати на сильні опади, а в окремих місцинах навіть на сніг.

Як інформує “ds.news.ua”, ще18 квітня у більшості областей України пройдуть опади у вигляді невеликого дощу, на високогір’ї Карпат подееуди випаде сніг.

Як інформує “24”, в середу, 19 квітня, обіцяє принести опади у більшість регіонів України. Сухо у цей день буде лише на Півночі – у Сумській та Чернігівській областях.

На решті території держави йтимуть дощі. Вони будуть помірними, а подекуди й короткочасними, однак у деяких південних областях супроводжуватимуться грозою. Усе це супроводжуватиметься сильним вітром, швидкість якого сягатиме від 7 до 12 метрів за секунду.

сильним вітром, швидкість якого сягатиме від 7 до 12 метрів за секунду.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варте уваги Коли нарешті припиняться дощі та буде сухо: синоптик назвав дату

Прогноз від Укргідрометцентру

Температура повітря у середу буде дещо холоднішою у порівнянні з попереднім днем. Лише на Півночі держави несуттєво потепліє. Там українцям слід очікувати на термометрах показники в межах від +13 до +16.

Щодо Заходу України, то там трішки похолодає. Середа зустріне громадян температурою +11, яка максимально прогріється протягом дня до +15. Варто зауважити, що 19 квітня на високогiр’ї східної частини Закарпатської області зберігатиметься значна снiголавинна небезпека. Їй присвоїли третій, помаранчевий, рівень небезпеки.

На Сході України також буде холодніше. Доба розпочнеться з +6, а вдень температура повітря прогріється з +11 максимум до +13.

Щодо Півдня нашої держави, то там в середньому температура коливатиметься від +13 до +16. Проте у Криму буде найтепліше у цьому регіоні і в Україні загалом – від +15 до +17.

Гідрологічні попередження

19 квітня на Верхньому Дніпрі в межах країни рівень води утримуватиметься близьким до максимальної позначки піку весняного водопілля. Це відбуватиметься зі збереженням затоплення заплави, порушенням транспортного сполучення, обтопленням та відрізанням від основних шляхів сполучення, частковим затопленням окремих населених пунктів та початковим затопленням житлових будинків в ряді прирічкових сіл у Чернігівському районі Чернігівської області. Такій гідрологічній ситуації присвоїли 3-й рівень небезпеки, червоний.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...