facebook

Батько намагався врятувати сина, але росіяни накрили їх гранатами: на фронті загинули захисники з Чернігова

Батько та син із Чернігівської області загинули від російських снарядів. Їх накрило гранатами у момент чергового обстрілу під час виконання бойового завдання.

Про це повідомляє видання “Факти”. Батько переніс свого пораненого сина в окоп, але через ворожу атаку родина з Чернігова загинула.

До початку повномасштабного вторгнення російських військ у їхнє місто, 42-річний Олександр Костюк із Чернігова займався ремонтом автомобілів та працював водієм. А його 21-річний син Дмитро планував відкрити свій власний бізнес з ремонту мобільних телефонів та комп’ютерної техніки після того, як відслужить термінову службу.

Проте, одразу після 24 лютого, солдати Костюки стали на захист свого рідного міста у складі зведеного підрозділу територіальної оборони. Спочатку вони виконували свої завдання у районі Масани у Чернігові, а потім їх перевели для оборони Кіїнки.

Після того, як окупанти залишили Чернігівщину, батько та син, Олександр та Дмитро, пройшли курси бойової підготовки та стали інструкторами. Потім їх відправили на схід, де 20 березня вони загинули на Луганщині, біля населеного пункту Білогорівка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Того дня починаючи з ранку противник обстрілював і штурмував наші позиції. Незважаючи на значну чисельну перевагу противника, Олександр та Дмитро билися до останнього.

Олександр встиг передати по радіостанції сигнал “Нас беруть!”, Який послужив сигналом для побратимів, щоб висунутись на підкріплення. Завдяки цьому позиція була утримана, а потерпілі втрати окупанти були змушені відступити. Однак, на жаль, батько та син не змогли вижити в тому бою.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...