facebook

Садистичний вчинок батька: знайдена голова вбитого сина

Під час сварки батько вбив рідного сина.

На Київщині розкрито резонансний злочин – вбивство хлопця, частини тіла якого були знайдені в різних територіальних громадах Бучанського району. Вбив та розчленував тіло молодика його ж батько.

Про це повідомили у Київській обласній прокуратурі.

Встановлено, що в с. Білогородка у приватному садовому будинку між батьком та сином на ґрунті довготривалих неприязних стосунків під час розпиття спиртних напоїв виник конфлікт. Під час сварки батько завдав ударів руками по голові сина, після чого останній не подавав ознак життя.

“З метою приховування вчиненого злочину чоловік за допомогою кухонного ножа розчленував тіло потерпілого шляхом відсічення голови від тулуба. У подальшому на власному автомобілі перемістив тулуб вбитого до лісосмуги на території Білогородської територіальної громади. Голову сина він сховав у чагарниках неподалік від житлового комплексу в с. Софіївська Борщагівка”, – розповіли у прокуратурі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Наразі чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України в приміщенні гаража, в якому останній переховувався. Йому повідомлено про підозру за фактом умисного вбивства (ст. 115 КК України). До суду подано клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...