Можливо треба все ж демобілізувати вчених та науковців?
Знову трагічна звістка. І знову гинуть найкращі.
При виконанні бойового завдання в районі Бахмута загинув викладач факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» молодший сержант Олександр Поліводський (1973 – 2023)
У «Могилянці» він викладав з вересня 2001 року.
Як повідомляє «Юридична газета»
«Олександр Поліводський був високопрофесійним адвокатом, кандидатом юридичних наук, доцентом.
Вніс великий вклад у становлення та розвиток свого рідного факультету.
Був доцентом, викладачем курсів «Земельне право» та «Використання земель у підприємницькій діяльності» НаУКМА.
Спеціалізувався на аграрному та земельному праві, праві у сфері нерухомості та судових спорах. Неодноразово запрошувався радником міжнародних організацій – Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Європейської комісії тощо. Також був радником низки громадських організацій аграрної сфери.
Олександр Поліводський входив до списку 10-и найбільш рекомендованих юристів практики «Аграрне право» з дослідження «Вибір клієнта» та в ТОП100 найкращих юристів України 2010-2011 років, проведеного «Юридичною газетою».
У Поліводського лишилилися дружина Станіслава, донька Софія та син Тарас.
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…
Ті, хто стають на захист, роблять найважливіше — оберігають родину, свій дім і землю,…