facebook

“Сльози душили”: пастор з Маріуполя провів у російському полоні майже 300 днів

Анатолій Волошин потрапив у полон разом з іншими захисниками України.

Пастор з Маріуполя Анатолій Волошин близько 300 днів провів у російському полоні. Він потрапив до рук російських окупантів разом з іншими захисниками Маріуполя.

Зазначається, що 64-річний пастор на самому початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну записався до лав тероборони. У боях з росіянами отримав поранення і жив у бункерах заводу “Азовсталь” з іншими захисниками.

У травні 2022 року Волошин потрапив і провів у російських колоніях близько 300 днів. За цей час він був у колонії в Оленівці Донецької області, де росіяни влаштував теракт, і в Довжанську Луганської області. За словами пастора, перед обміном його кілька разів запитували, чи не хоче він залишитися.

“Я говорив:”ні, у мене сини, я їду в Україну”. А вони виправляли:”на Україну”, – згадує чоловік.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В рамках підготовки до обміну всім зв’язали руки, на очі натягнути шапки і замотали скотчем. Всю дорогу бранці їхали, нахиливши голови. Їм навіть заборонили говорити.

“Я не міг говорити, сльози душили. Хоча власне сліз не було. Нам дали телефони і теплі костюми. Перш хотів дізнатися, що в Україні відбувається”, – розповів пастор.

Обмін полоненими – останні новини
З 24 лютого 2022 року і до кінця березня додому повернулися 1993 українці з російського полону. При цьому РФ ускладнює процес обміну і не погоджується на обмін за принципом “всіх на всіх”, а також часто зриває домовленості. Так, за рік росіяни вже тричі зривали повернення додому журналіста УНІАН Дмитра Хилюка. Він досі перебуває в полоні.

16 квітня голова ОПУ Андрій Єрмак повідомив, що з російського полону повернули ще 130 військових в рамках пасхального обміну. Один з бійців, що повернувся, одразу ж подзвонив коханій, чим зворушив українців.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...