facebook

Чи зможе путін послати до міжнародного суду свого двійника

Те, що у російського диктатора Путіна є двійник, або навіть декілька двійників, говорять вже давно. Про це можна стверджувати майже напевно. Проте дедалі частіше політологи та експерти висловлюють думку, що після поразки РФ у війні на Гаазькому трибуналі за злочини проти України відповідатиме не Путін, а його двійник.

Чи вдасться диктаторові таким чином уникнути від відповідальності, розповів колишній співробітник КДБ СРСР та Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Жирнов, пише FREEДОМ.

“Західні країни мають, безумовно, екземпляр ДНК Путіна, бо тоді, коли він почав їздити світом, у нього ще не було такої параної. Це загальне правило про всяк випадок, коли є якийсь державний візит, десь він поїв, десь він поспав, залишаються якісь його волоски, якісь сліди, відбитки пальців тощо”, – зазначив Жирнов.

На його думку, західні країни мають “повну біологічну картину” Путіна, тому легко зможуть відрізнити справжнього диктатора від двійника.

“Вони можуть завжди порівняти справжнього Путіна з несправжнім. У цьому сенсі йому не вдасться, наприклад, послати до Гааги (Міжнародний кримінальний суд, який видав ордер на арешт президента РФ, – ред.) якогось двійника”, – підсумував колишній російський розвідник.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...