facebook

У Польщі чоловік рік не платив оренду за квартиру: коли його прийшли виселяти, побачене шокувало

У Польщі без рішення суду не можна виселити орендаря.

У столиці Польщі Варшаві прийшли виселяти орендаря, який рік не платив за житло. Проте побачене шокувало поліцію – там виявили муміфіковане тіло чоловіка.

Про це пише wprost.pl.

У варшавському районі Прага-Полуднє в одній з квартир виявили муміфікований труп чоловіка. Виявилось, що орендар тривалий час не платив за помешкання, проте власники будинку не могли його виселити. Кожен раз, коли туди приходили, їм ніхто не відкривав. Місцеві ж нарікали, що влітку 2022 року чули з квартири трупний запах, проте теж вирішили не втручатись.

Коли на місце прибула поліція, то адміністрація будинку та його мешканці були переконані, що в квартирі ніхто не живе. Проте там виявили муміфіковане тіло чоловіка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відомо, що у жовтні 2022 року через несплату з орендарем був розірваний договір, але виселити його можна було лише за рішенням суду.

У поліції підтвердили, що у вказаній квартирі було виявлено людське тіло. Особу чоловіка вже встановили, але час смерті встановити не вдалося. Речниця варшавського районного управління поліції Прага-Полуднє Йоанна Венгжиняк повідомила, що наразі тривають заходи, які допоможуть встановити дату смерті орендаря.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...