Categories: Погода

До України рухається холодний антициклон, травневе похолодання вже близько: синоптики озвучили прогноз

Вже завтра, в неділю, 7 травня в Україні буде відчутним суттєве похолодання. Провиною цього є антициклон Tina, який прийшов до нас із Скандинавії, він несе з собою повітряні маси арктичного походження.

Про це повідомив синоптик Ігор Кібальчич, передає “Метеопрог”.

Синоптик пояснив, що над Скандинавським півостровом сформувався антициклон Tina і його вплив поступово пошириться на більшу частину Східної Європи. Він сприятиме проникненню морозного повітря з території Арктики в більш південні широти.

“У зв’язку з цим, на території України 6 та 7 травня суттєво похолодає, особливо у нічний час. При проясненнях у західних та північних областях спостерігатимуться заморозки на поверхні ґрунту та місцями у повітрі”, – попередив Кібальчич.

Середньодобова температура виявиться нижчою за норму на 4-8 градусів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На Тернопільщині завтра очікується максимальна добова температура лише +9 градусів за Цельсієм.

Крім того, Укргідрометцентр повідомляє, що від 7 до 9 травня на західних областях температура може опускатися до 0°.

Майже у всіх західних областях оголошено перший рівень небезпеки заморозків.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago