facebook

У школах України викладатимуть двома мовами: на кого чекає нововведення

В українських школах почнуть викладати двома мовами. Відповідну новацію запропонували у Міністерстві освіти та науки України. Торкнеться вона учнів старших класів.

Якщо до війни в багатьох школах в Україні викладали російською та українською мовами, то зараз пропонується запровадити навчання англійською мовою, замість російською.

Гендиректор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Олег Єресько заявив, що учні старших класів вивчатимуть другу мову як одну з двох основних. Профільні предмети (на вибір) читатимуться як українською, так і англійською.

В Україні за останні кілька років з’явилося багато приватних шкіл, де навчання проводиться англійською та іншими іноземними мовами. Але зараз йдеться про трансформацію саме безкоштовних державних установ, де учні також матимуть можливість підвищити свій рівень англійської перед вступом до ВНЗ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Старшокласників обіцяють забезпечити підручниками англійською мовою, якими навчаються учні закордонних шкіл. Не варто пояснювати, які перспективи відкриваються перед тими, хто знає англійську мову, тому запровадження білінгвального викладання у старших класах середньої школи стане безперечним плюсом для дітей.

Викладачі вже активно проходять підготовчі курси, які допоможуть їм розпочати процес навчання як рідною, так і іноземною мовою. Профільні предмети читатимуться обома мовами.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...