На Дніпропетровщині в ДТП загинула 14-річна дівчинка, пише Nikopolnews.
Трагедія сталася 8 травня на трасі у Синельниківському районі. Там зіткнулись дві автівки. Внаслідок ДТП загинула 14-річна Марія Леусенко з Петропавлівки Дівчинка навчалася у 8-му класі Петропавлівського ліцею №2.
Як повідомляється, Марія з татом, мамою, зведеними братом та сестрою їхали у «Москвичі», дівчинка знаходилася на задньому сидінні. Коли їхнє авто повертало на заправку, в нього в’їхав «Мерседес». Удар припав саме на правий бік авто, де сиділа Марія. Дівчинка загнула на місці.
Водій «Мерседесу» не постраждав. Водія «Москвича» та двох пасажирів: 18-річну дівчину та 22-річного хлопця із травмами забрали до лікарні.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…