Categories: Світ

Російський генерал заявив, що Україна нібито збиралася вдарити по Красній площі під час параду 9 травня

У Росії вигадали черговий фейк, що під час параду в Москві 9 травня Україна нібито атакувала Красну площу сотнею дронів.

У РФ стверджують, що 9 травня Україна “намагалася атакувати” московську Красну площу і нібито випустила близько 100 безпілотників.

Про це заявив російський генерал-майор авіації Сергій Липовий.

Він стверджує, що частину безпілотників нібито “знищили”, а частину – “знешкодили, посадили”.

“У цей день було близько 100 атак безпілотників, які застосовувалися як з території України, так і з території Московської області, з надією на те, що вони якимось чином змогли б дістатися до Красної площі і завдати там якоїсь шкоди…” – заявив російський генерал.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За його словами, “практично всі атаки були попереджені”. Липовий додав, що нібито українські дрони “знешкодили” на території Воронежа, Калузької та Курської області, а деякі безпілотники “збили” у Білгородській області.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago