facebook

В рф заявили, що українських дітей треба топити та спалювати

Російський пропагандист та українофоб Антон Красовський знову заговорив про вбивства українців. Так, він підтвердив, що і досі вважає, що українських дітей потрібно топити та спалювати.

Про це Красовський заявив в інтерв’ю на одному з одіозних ютуб-каналів Росії. Українофоб, який раніше перепрошував за свої людоїдські слова, заявив, що його думка з цього приводу насправді не змінилася, пише Обозреватель.

Так, на запитання чи змінилося у Красовського ставлення до українських дітей, він впевнено заявив “ні”.

Не витримав спостерігати за тим, як Красовський радіє жертвам та закликає до вбивств мирного населення на українській землі навіть зрадник України Ілля Кива, який назвав Красовського “нацистом” та “пе**растом”. Так, за словами колаборанта, подібні вислови Красовського відображають нацистську ідеологію. Також Кива заявив, що українці нібито “є невіддільною та важливою часткою російської цивілізації”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У мережі людоїдські та українофобські заяви пропагандиста неабияк обурили користувачів: “Красовський це потвора, яка має розбирати руїни, поки не здохне!”; “Машина була, статуетка була. Тепер плавати буде по дну топориком”; “Дайте йому оскар вже”; “Коли вже це падло згорить або втоне”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...