facebook

Лакшері відпочинок військкома Одещини в Іспанії: як розслідують справу зі статками та “білими” квитками

Правоохоронці кажуть, що вже мають напрацювання в цьому гучному провадженні.

В справі скандального військкома Одеської області Євгена Борисова з`явились нові подробиці. Нагадаємо, зараз ДБР розслідує кримінальне провадження щодо фактів зловживань начальником Одеського обласного ТЦК під час призову військовозобов’язаних. Крім цього, правоохоронці перевіряють інформацію, оприлюднену в ЗМІ, що родині Борисова може належати вілла на розкішному курорті Іспанії.

“За оперативними даними за винагороду посадовець давав вказівку підлеглим не призивати тих чи інших осіб”, – повідомляла пресслужба ДБР на початку травня, після того, як колишній нардеп Ігор Мосійчук заявив, що, начебто, у родини Борисова є вілла, вартість якої не відповідає статкам цієї сім’ї. За даними Мосійчука, вартість закордонного майна Борисова може складати близько 4 млн. євро.

Зараз правоохоронці мають у своєму розпорядженні інформацію, що Борисов, начебто, наприкінці грудня минулого року виїздив до Іспанії на відпочинок та пробув там близько 20 днів. Напередодні про такий відпочинок повідомило видання 368.media.

За його даними, відпустка посадовця склала 28 діб. У вказаний період військовий чиновник перебував у місті Марбелья, де під час дії воєнного стану проживає його родина.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Офіційно поки не підтверджуємо, але, дійсно, маємо такі відомості щодо його тимчасового виїзду до Іспанії. Щодо кримінальної справи, то вона розслідується, вже є певні напрацювання, які поки вирішено не розголошувати”, – розповіло в коментарі для ТСН.ua джерело в правоохоронних органах.

Одразу після того, як розгорівся скандал, в Одеському обласному ТЦК нам не захотіли коментувати ситуацію, а порадили звернутись до керівництва оперативного командування “Південь”. В останньому тоді повідомили, що проводять службову перевірку.

Скандал навколо Борисова: що відомо
Наприкінці квітня колишінй нардеп Ігор Мосійчук повідомив, що начальник Одеського військкомату Євген Борисов продавав по 5 тисяч “білі квитки”, а також нібито мав фінансовий зиск із забезпечення військових. Це дозволило йому придбати віллу в Іспанії вартістю 3 млн 950 тисяч євро для своєї матері-пенсіонерки та офіс для дружини за 2 млн євро.
В ОК “Південь” тоді відреагували на скандал та зазначили, що перевірять відповідну інформацію. Також у відомстві наголосили, військкома усунули від виконання обов’язків та підкреслили, що будуть беззастережно сприятимуть розслідуванню всіх оприлюднених даних.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...