facebook

Буданов ледь не загинув під час операції на Донбасі

Голова української розвідки Кирило Буданов часто брав участь в операціях на лінії зіткнення на Донбасі і тричі отримував поранення, одне із них було смертельно небезпечним, пише NV.

За його словами, перше та третє поранення були легкими, а от друге було небезпечним. Під час виконання завдання на Донбасі уламків протипіхотної міни потрапили йому під серце. Була пробита спина та шия.

“Його не можна вийняти з тіла, небезпечно. У мене була пробита спина, шия. Виходив через лінію фронту своїм ходом, на адреналіні, десь 5 кілометрів, а потім упав знесилений. Поранення важке, але у принципі жити можна”, – розповів Буданов.

Під час третього поранення він отримав кулю у руці, вона вибила йому ліктьовий суглоб. Після цього кінцівка погано згинається.

Під час яких операцій і де саме це сталося – головний розвідник не розкрив.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За інформацією ЗМІ, у 2016 Буданову дали майора, за 2 роки – підполковника, а у 2020 року – полковника. На той час він був офіцером з особливих доручень, заступником голови департаменту оперативної роботи, а потім і заступником директора департаменту Служби зовнішньої розвідки.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...