facebook

Які штрафи чекають на українських водіїв у 2023 році

Коли говорять про водіння у нетверезому стані, говорять і про алкогольне, і про наркотичне сп’яніння. До цієї класифікації входить навіть вплив лікарських засобів. Однак незалежно від типу сп’яніння штрафи діють для всіх водіїв, пише РБУ-Україна.

Суми покарань для водіїв
Якщо кермувальника на правопорушенні “спіймали” вперше, то штраф становитиме 17 000 гривень з позбавленням водійських прав до одного року.

Якщо правопорушення повториться, тоді сума покарання збільшиться вдвічі та буде дорівнювати 34 000 гривень. Крім того, додається позбавлення водійських прав до трьох років і конфіскація транспорту.

За наступне порушення водій сплатить 51 000 гривень, залишиться без свого авто та буде позбавлений права сідати за кермо на 10 років.

А якщо водіння у нетверезому стані призвело до ДТП порушнику загрожує штраф у 34 000 гривень і позбавлення прав до 3 років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Якщо в результаті ДТП настала смерть потерпілого або заподіяно тяжке тілесне ушкодження, це карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...