Найкращий український гімнаст Олег Верняєв результативно розім’явся перед олімпійськими іграми.
Українець здобув дві медалі на континентальній першості зі спортивної гімнастики. Титул чемпіона Європи українець здобув в опорному стрибку.
П’ятнадцять цілих і триста дев’яносто дев’ять тисячних бала — саме така оцінка Верняєва стала недосяжною для його суперників.
Це вже четверте європейське золото у кар’єрі українця. Близьким до успіху він був і на паралельних брусах. Після свого виступу він очолив протокол.
Утім згодом судді вище оцінили спробу росіянина Давіда Белявського, тож Верняєв до свого золота додав срібну медаль.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…