facebook

Молитви на Трійцю: як правильно просити про достаток, здоров’я і заміжжя

У неділю, 4 червня, православні в Україні відзначають День Святої Трійці. Це велике свято, яке завершує великодній цикл, супроводжується дуже урочистими богослужіннями і вважається днем, коли молитви мають особливу силу.

Традиційно цього дня вищі сили просять про заступництво та допомогу в усіх важливих сферах – здоров’ї, достатку, особистому житті тощо. Але важливо також при цьому щиро розкаятись у своїх гріхах. OBOZREVATEL зібрав кілька молитов, які будуть доречні на Трійцю.

“Царю Небесний”

Цю молитву на Трійцю вперше читають після Великодня. Віряни так звертаються до Святого Духу. Як правило, молитву виголошують перед початком великої чи важливої справи. Також її використовують на початку молебних співів і в складі богослужінь у храмах.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Молитва з поклонінням до Трійці

Слава Отцю, який Своєю силою створив мене на Свій образ і подобу!

Слава Синові, який з любові звільнив мене від усякого розбиття і відкрив мені двері до Неба!

Слава Святому Духові, який зі свого милосердя освятив мене і постійно здійснює це освячення через благодаті, які я отримую щодня від його безкінечної доброти.

Слава Трьом Божественним особам Трійці, нині, повсякчас і на віки вічні!

Я поклоняюсь Тобі, Благословенна Трійце, в любові й глибокому поклонінні, і віддаю Тобі подяку за те, що об’явив нам таку славу і невимовну таємницю.

Покірно благаю Тебе дарувати витривалість у вірі аж до смерті, де б я міг(могла) бачити небесну славу, в яку твердо вірю на землі: Бога одного у трьох різних Особах — Отця, Сина і Святого Духа. Амінь

Молитва до Святої Трійці

У цій молитві згадується кожен із Ликів Пресвятої Трійці. Бога Отця просять про очищення від гріхів, Бога Сина благають пробачити будь-які неправильні, беззаконні вчинки, до Святого Духа звертаються по зцілення.

Молитва з подякою Святій Трійці

Пресвята Трійце, Єдиносущна Державо,та всього доброго — причино! Як ми віддячимо Тобі за все те, що Ти дала нам, грішним і недостойним, раніше, ніж ми на світ прийшли, за все те, що подаєш кожному з нас впродовж всіх днів життя нашого, і що приготувала всім нам у майбутньому житті? Та ж за такі благодіяння й щедроти належить дякувати Тобі не тільки словами, але і ділами, дотримуючись та виконуючи Заповіти Твої. Ми ж, пристрастей наших і злих звичаїв слухаючи, від юності в безчис-ленні гріхи й беззаконня впали. Ставши нечистими й оскверненними, ми не тільки перед Трисвітле Лице Твоє спокійно ставати, але навіть Імені Твого Пресвятого не гідні були б вимовляти. Але Ти Сама захотіла на радість нашу сповістити, що чистих і праведних любиш, і грішників, які каються, милуєш і милостиво приймаєш. Зглянься, Пребожественна Трійце, з висот Святої Слави Твоєї на нас багатогрішних і добре бажання наше, замість добрих діл, прийми

і подай нам Духа Правдивого Покаяння.

Пресвята Трійце, зроби так, щоб зненавидівши всякий гріх, у чистоті й правді до завершення днів наших ми прожили, виконуючи Пресвяту Волю Твою, і славили чистими думками і добрими ділами Найсолодше й Величне Ім’я Твоє.Амінь

“Трисвята піснь”

Це одна з давніх молитв, яку годиться промовляти тричі, вшановуючи славу Триєдиного бога.

 

Молитва про заміжжя

Окремо незаміжні дівчата просили на свято про боже заступництво у пошуку коханого чоловіка.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...