facebook

Скандал у Луцьку: хлопці прийшли до школи в сукнях, директору ліцею загрожує звільнення (фото)

 

Флешмоб очільник міста назвав “збоченням”.

У Луцьку розгорівся скандал на тлі флешмобу у школі №24, де учні переодяглися в жіночий одяг до дня гендерної рівності. Відео хлопців набрало шаленої популярності в соціальній мережі TikTok. Водночас під час наради з міським головою цей випадок назвали “збоченням”.

Про це повідомляє інформаційне агентство “Конкурент”.

Очільника міста Ігоря Поліщука “неприємно здивувала” така “акція” школярів та бездіяльність дирекції школи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Перевдягання хлопців він назвав збоченнями та додав, що якщо в Луцьку будуть повторні схожі випадки, то договори з директорами відповідних освітніх закладів розриватимуть.

“Коли особи чоловічої статі одягають жіночий одяг – це збочення. Якщо ще таке буде, то будемо розривати договори з директором. А ці піжамні вечірки, коли учні приходять у школу в піжамах, це що таке? Якби я так прийшов у школу, то мене б одразу викинули звідти”, – заявив Поліщук.

Очільник департаменту освіти Віталій Бондар розповів, що відео вирвали з контексту. Тоді у школі №24 проходив день гендерної рівності, в межах якого діти підтримували одне одного.

“Це йде з Європи, тоді був день гендерної рівності, й відео вирвали з загального контексту, а дирекція це не проконтролювала”, – зазначив пан Бондар.

Згодом Луцький голова додав, що в нашому місті такого бути не повинно, адже це не наші цінності, бо Луцьк – це християнське місто.

Нагадаємо, в Луцьку хлопці прийшли до ліцею в сукнях, а дівчата – в костюмах у день гендерної рівності.

Таку ідею підтримали і вчителі, і працівники школи.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...