Categories: Події

Чоловік у військовій формі увірвався до храму та погрожував вірянам: як усе закінчилося

Підозрюваний не має жодного стосунку до військових.

У Рівному 42-річний уродженець Луганської області у військовій формі у неділю, 4 червня, увірвався до храму. Він агресивно поводився та погрожував, через що віряни викликали поліцію.

Про це повідомляє патрульна поліція Рівненської області.

Інцидент стався на вулиці Басівкутській. Там до храму намагався увірватися неадекватний чоловік, який був одягнений у військову форму. Він лаявся та погрожував вірянам, а тому ті викликали поліцію.

Підозрюваний на місці інциденту поводився зухвало та відмовлявся називати свої дані. Також він лаявся та ображав патрульних.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Чоловік був одягнений у військову форму, тож патрульні для ідентифікації особи чоловіка звернулися до Рівненського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки”, – йдеться у повідомленні.

Підозрюваним виявився 42-річний уродженець Луганської області, який не має жодного стосунку до військових. Також він був у стані алкогольного сп’яніння – 1,82 проміле.

Патрульні склали адміністративні матеріали — протокол за статтею 173 (Дрібне хуліганство) та за ч. 2 ст. 178 (Поява у громадських місцях у нетверезому стані) КУпАП.

Саша

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago