facebook

Родина лише за рік змогла поховати загиблого на “Азовсталі” бійця: ворог скинув на бункер вакуумну бомбу

Сергія Бобрицького нагородили медаллю «За мужність» третього ступеня посмертно.

На Запоріжжі попрощалися із бійцем полку “Азов” – Сергієм Бобрицьким на псевдо “Запорожець”. В останню путь його змогли провести лише за рік після загибелі. Його війна почалася у 2015, а закінчилася восьмого травня 2022 – у бункері “Азовсталі”, куди окупанти скинули вакуумну бомбу, яка спопеляє все живе, йдеться в ТСН.

На прощання із 53-річним Сергієм Бобрицьким родина чекала рік, бо пів року тривав ДНК-тест. Місяць тому їм повідомили про збіг.

Сергій Бобрицькій захищав Україну від 2015 року у лавах Нацгвардії, згодом приєднався до полку «Азов». У 2021 звільнився з війська, хотів зайнятися бізнесом. Втім, із початком великої війни не вагаючись повернувся на фронт. «Це чоловік широкої душі, ніхто не міг його відмовити, це було його рішення, він вважав, що зобов’язаний перед дітьми, онуками, рідною країною”, – каже родичка загиблого Ольга.

Побратим Володимир разом із Сергієм захищали Маріуполь у роті матеріального забезпечення полку «Азов», але були в різних бункерах «Азовсталі». Останній раз він бачив побратима у торік у квітні, коли той підвозив боєприпаси та рятував поранених. «Він там вивів одного хлопця, якого поранили, снайпер стріляв і він набрався сміливості і пішов, за шиворот його витягував», – розповідає побратим.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Удар вакуумною бомбою, який окупанти завдали 8 травня 2022 року по одному з бункерів «Азовсталі», забрав життя понад пів сотні військових, каже Володимир. «Це ж спалах випалює кисень, якщо ти за одну хвилину не зміг вибратись, ти непритомнієш і згораєш там», – додає чоловік.

У Сергія залишилася дружина та двоє доньок.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...